ماجراجویی در دنیای بسته بندی

سوالات متداول

پک باز چیست؟

پک باز یک وب سایت هدفمند در حوزه‌ی بسته‌بندی و تبلیغات است که محتواهایی مانند فیلم‌های آموزشی،پادکست و مقالات بین‌المللی در حوزه بسته‌بندی و تبلیغات را به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

در پک گراند چه مطالبی را می توانم پیدا کنم؟

در پک گراند می‌توانید اخبار و رویدادهای مرتبط با بسته‌بندی، مقالات تخصصی مرتبط با طراحی، تولید، تبلیغات، فروش در صنعت بسته‌بندی و بررسی و نقد بسته‌بندی‌های ایرانی از منظر ایده، استراکچر، کیفیت تولید و سهولت استفاده را بیابید، فقط کافی است کلیدواژه‌ی مرتبط با هر یک از موارد ذکر شده را در سایت سرچ کنید تا به مطلب مورد نظر هدایت شوید.

چطور می توانم یکی از افراد مصاحبه شونده در پک تاک باشم؟

پک تاک بستری را برای گفتگو با فعالان تاثیرگذار در حوزه‌های مختلف بسته‌بندی مانند طراحان، تامین‌کنندگان، صاحبان برند و … و تولیدکنندگان فراهم کرده است. درصورتی‌که شما در حوزه‌ی بسته‌بندی فعال هستید و حرفی برای گفتن دارید، می‌توانید فرم هم بازی را تکمیل کنید.

آیا میتوانم در پک جاب درخواست شغل دهم ؟

پک جاب جایی است برای کارفرمایان و پیمانکاران حوزه بسته‌بندی تا بتوانند افراد متخصص در این حوزه را برای همکاری جذب کنند به این صورت که کارفرمایان و پیمان‌کاران عنوان‌های شغلی نیروی انسانی مورد نیاز خود را به همراه شرایط لازم برای همکاری، در پک جاب قرار می‌دهند و متقاضیان می‌توانند عناوین شغلی را به همراه اطلاعات تماس مشاهده کنند و در صورت تمایل به همکاری، تماس بگیرند.

عضویت در خبرنامه پک باز چه فایدهای برای من دارد؟

زمانی که در خبرنامه‌ی پک باز عضو شوید، از یک کاربر عادی به یک کاربر VIP تغییر می‌کنید. پک باز هرماه یک مرتبه، تمام رویدادها و اخبارهای حوزه‌ی بسته‌بندی منتشر شده در ماه قبل را به صورت یک مجله‌ی خبری به نام “بولتن” برای کاربران ویژه‌ی خود از طریق ایمیل ارسال می‌کند.